Баня (лазня) і сауна. Поради для використання

Баня (Лазня) - традиційний спосіб підтримки здоров'я, який був відомий на Русі багато століть тому. Крім того, в середньовічній Англії, в період хрестових походів, був заснований навіть орден Лазні. Такого роду орден вручався лицарям, які зуміли в важких умовах епідемій, холери і чуми привести в робочий стан баню. 

У чому ж користь лазні

Завдяки розжареному повітрю, розкриваються пори, видаляються надлишки шкірного жиру, який виділяється сальними залозами. Усередині нашого організму теж відбуваються сприятливі процеси: налагоджується кровообіг, поліпшується кровопостачання шкіри. Перегрів в розумних межах поліпшить ваш імунітет, особливим чином це корисно для профілактики (але не лікування!) простудних захворювань. Баня заспокоює нервову систему, збільшує працездатність, захищає від негативного впливу оточуючих - зміцнює не тільки тіло, а й дух. Так що користь лазні очевидна, і наші предки про неї знали. 

Одними з найкращих способів очищення організму є сауна (або суха лазня) і парна (або волога лазня).

Суха лазня (Сауна)

Суха лазня дуже корисна для спортсменів, для тих, хто активно займається фітнесом, а також рекомендується після значних фізичних навантажень. Адже сухоповітряні лазні сприяють: 

  • Розслабленню м'язів тіла; 
  • Досить швидкому виведенню продуктів метаболізму; 
  • Відновленню емоційного балансу. 

До сухої лазні відносяться відома всім нам баня-кам'янка і дуже популярна зараз фінська сауна. Максимальний час перебування у фінській сауні - близько 15 хвилин. 

Суха лазня - відмінний варіант, якщо ви вирішили скинути пару зайвих кілограм.

Волога лазня (Парна)

Умови вологої лазні, менш поблажливі до нашого організму в порівнянні з сухою, але більше пожобаються. І не мудро - лазня на Русі іменита ще з часів великого князя Володимира. 

Витримати обстановку руської лазні вельми непросто, адже у неї набагато більше протипоказань, ніж у сауни. Її підвищена вологість затруднює випаровування вологи з тіла, хоча піт буде котитися з вас в три струмка. Запам'ятайте - парна лазня протипоказана при серцево-судинних хворобах, захворюваннях дихальних шляхів, а також при нервових розладах. В інших випадках - це чудовий засіб оздоровлення та гігієни вашого організму, якщо тільки застосовувати цю «процедуру» правильно і не перестаратися. 

І, безумовно, в лазні (та до її відвідин) ніяк не можна палити і вживати алкогольні напої. Вже якщо прийшли оздоровлюватися - то намагайтеся оздоровлюватися на всі сто відсотків! 

Помилки, яких потрібно намагатися уникати: 

  • Не варто розслаблятися на нижній лавці, яка є найбільш холодною, для того, щоб перебувати в парній якомога довше. 
  • Обливайтеся після відвідин сауни прохолодною водою, а не теплою. 
  • Занурюйтеся в басейн лише тоді, коли змили з себе піт. Дотримуйтеся вимог санітарії та гігієни. 
  • Не розчісуйтеся в лазні і сауні. Це шкідливо для стану вашого волосся. 

Коротше кажучи - йдіть-но ви в баню! І будьте здорові та щасливі!Ціна

Найкраща ціна та
гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Якість

Наш девіз це якісно та
бездоганно. Завітавши до нас клієнт завжди задоволений.

Графік роботи

Наш заклад для відпочинку
працює цілодобово, замовлення приймаються за тел. +38 (067) 674-05-05